ست مبلمان اداری را از کجا بخریم

ست مبلمان اداری را از کجا بخریم؟

اولین و مهم ترین چیزی که باید به آن توجه کنید تا بتوانید مبلمان مناسب را برای فضای اداری خود بخرید این است که برای چه فضایی، با چه طراحی؟ مدرن یا کلاسیک، و چه کاربری، می خواهید مبلمان و ست اداری خریداری کنید .میزها و صندلی ها باید شیک، چند منظوره و ارگونومیک باشند.

C:\Users\LENOVO\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\DSC_1228.jpg

همه این ها به کنار، هنوز یک مسئله مهم تر وجود دارد،

این مورد برای خیلی از ما آخرین گام در این پروسه، خرید مبلمان فضای اداری است. اما باید توجه شود که جای مناسب و معتبر مهمتر از نوع مبلمان و کیفیت آن است.

  • آیا در حال راه اندازی دفتر برای اولین بار یا سفارش مبلمان برای نوسازی هستید؟

شما چیزی بین 21 تا 35٪ از زندگی خود را در محل کار خود سپری خواهید کرد. به عنوان یک مالک یا مدیر کسب و کار.

  • از خود سوال کنید. می خواهید بیش از یک پنجم زندگی خود را در چه نوع دفتری سپری کنید؟
  • چه نوع محیطی را برای کارمندان خود می خواهید که این همه زمان صرف کنند؟

شما نه تنها می خواهید فضایی را ایجاد کنید که شما و همکارانتان از نظر عملکردی قادر به انجام کارهای خود باشند، بلکه محیطی باشد که بتوانند در آن استراحت کرده و از آن لذت ببرند. داشتن مبلمان اداری مناسب راهی عالی برای ایجاد محیط کاری است که کسی با گذراندن یک قسمت بزرگ از زندگی خود احساس خوبی داشته باشد.

C:\Users\LENOVO\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\DSC_4562.jpg

  1. میز و صندلی: میز و صندلی مهم ترین قسمت جذب یک کارمند به کارکردن و بازدهی بالا است پس در انتخاب میز و صندلی اداری برای کارمندان شرکت خود ( خرید شیک ترین میز و صندلی های اداری از گروه بزرگ مکعب mokaab ) حتما به این نکته توجه کنید. بد نیست که بدانید شرکت هایی وجود دارند که معتقد به مکان های کاری با ساختار کمتر هستند که میز کار در آن وجود ندارد. با این حال، این برای هر شرکتی مفید نیست. آنچه که همیشه بازدهی داشته است، اصول آزمایش شده و واقعی است.
  2. چه صندلی ؟ هنگام تصمیم گیری در مورد صندلی باید دو نکته را بخاطر بسپارید: راحتی و ارگونومی. راحتی آشکار است. شما به بیش از 10 نفر نیاز دارید که 40 ساعت در هفته روی این صندلی بنشینند. همچنین می تواند آن را به یک تجربه دلپذیر تبدیل کند. ارگونومی کمی پیچیده تر است، اما شاید ضروری تر باشد. ارگونومیک به معنای ساده آن است که برای یک شخص یا افراد خاص و وظایفی که آنها باید انجام دهند طراحی شده است.

همه افراد متفاوت هستند و برای داشتن صندلی که نیازهای فردی آنها را برآورده کند ، به تنظیمات مختلفی احتیاج دارند. صندلی با پشتی ، قابل تنظیم ارتفاع نشیمن و پشتی و عمق و ثبات مناسب صندلی پیدا کنید. اگر این کار را انجام دهید ، در مسیر درست یافتن صندلی قرار خواهید گرفت که بیشترین جای را داشته باشد.

  1. چه میزی؟ هر کس به میز کار مخصوص و مربوط به حرفه خود احتیاج ندارد، اما همه به فضایی نیاز دارند که ارگونومیک باشد و به صورتی باشد که انتظار می رود آن را انجام دهند. فکر کنید که هر شغل چه نیازی دارد و چه نوع فضای کاری برای بهره وری ایده آل است.
  2. فضای ذخیره سازی: مخفی نگه داشتن اسناد و مدارک مهم. بسیاری از دفاتر از ردیفهای بی پایان کابینت پرونده و به گزینه های بدون کاغذ منتقل می شوند. به عنوان مثال پرونده های خود را در ابر نگه دارید. اینکه چطور می خواهید همه چیز را ذخیره کنید چیزی است که باید هنگام خرید مبلمان اداری به آن فکر کنید. فضاهای مخفی در ست مبلمان های اداری این روزها کمتر است و فضای ذخیره سازی بیشتر را می توانید خریداری کنید که می تواند زیر میزها پنهان شود و از دید دور نیز بهتر باشد.

C:\Users\LENOVO\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\1.22.jpg

در نهایت باید بگوییم که :

اولین جاهایی که می خواهید سر بزنید باید جامع ترین فروشگاه ها باشند تا بتوانند تمامی اهداف شما را برای خرید بهترین و کامل ترین ست اداری بر آورده کنند.

فروشگاهایی را انتخاب کنید که انواع جزئیات جذاب ست های اداری را داشته باشند، مانند : پارتیشن اداری ، صندلی های ارگونامیک، میز های اداری با طراحی های خاص و شیک و …

گروه بزرگ مکعب یکی از این فروشگاه های کاملی است که شما می توانید بهترین ست های مبلمان اداری باکیفیت و کارایی تضمین شده را با خیال آسوده خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.