سایت آموزش برنامه نویسی (برنامه نویس شو)

سایت آموزشی برنامه نویس شو

سایت آموزش برنامه نویسی

be-programmer.ir


سایت آموزشی برنامه نویس شو منبع آموزش های برنامه نویسی و مهارت های کامپیوتری.

آموزش برنامه نویسی – آموزش طراحی وبسایت – آموزش برنامه نویسی وب – آموزش برنامه نویسی ویندوز – آموزش مهارت های کامپیوتری – آموزش html – آموزش php –

در ادامه همراه ما باشید


آموزش طراحی وبسایت و برنامه نویسی وب

 

با پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن انواع تجهیزات، نیاز به علم برنامه نویسی افزایش یافته است. کامپیوتر ها توسط برنامه نویسان، تنظیم خواهند شد. بخش دیگری از این دنیای تکنولوژی، در فضای مجازی و اینترنت وجود دارد. امروزه بیشتر مردم به دنبال یادگیری آموزش طراحی وبسایت هستند. با یادگیری علم طراحی سایت، می توانند نیاز شخصی شان را برطرف سازد و یا اینکه به کسب درآمد بپردازند.

طراحی وب توسط برنامه نویسان انجام خواهد شد. بنابراین برای طراح وب شدن راه طولانی در پیش است. برنامه نویسان با تلاش و پشتکار فراوان، سال ها تلاش کرده اند تا امروز بتوانند که یک وبسایت حرفه ای را برای شما طراحی کنند و تحویل دهند.


برنامه نویس شو

سایت آموزش برنامه نویسی


آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

 

در این دوره آموزشی از سایت آموزش برنامه نویسی برنامه نویس شو، به آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی خواهیم پرداخت. طراحی سایت بدون کدنویسی یک معجزه برای افرادی است که تمایل به کدنویسی کردن ندارند.

کد نویسی و یادگیری برنامه نویسی، زمانبر و نیازمند انرژی بسیار است که گاهی اوقات، افراد وقت کافی یا حوصله کافی برای یادگیری برنامه نویسی را ندارند. از همین رو برای یادگیری طراحی وبسایت به آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی روی آورده اند.

طراحی وبسایت بدون کدنویسی به این صورت است که، با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا همانند وردپرس، به طراحی سایت مورد علاقه خواهیم پرداخت و وبسایت مورد نیاز خود را به صورت حرفه ای راه اندازی خواهیم کرد.

در این دوره آموزشی تمامی نکات آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی برای شما آموزش داده خواهد شد. از مهمترین نکات طراحی سایت نیز سئو است که همراه این دوره خدمت شما ارائه خواهد شد.

پس با سایت آموزش برنامه نویسی، برنامه نویس شو همراه باشید و حتما از دوره آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی دیدن کنید.


برای مشاهده و تهیه دوره آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی کلیک کنید


دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس سایت چندمنظوره

دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس - سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی و …

 

دوره طراحی سایت چندمنظوره به صورت پروژه محور بدون کدنویسی، محصولی از سایت برنامه نویس شو. با این دوره آموزشی متخصص وردپرس شوید و طراحی سایت را یاد بگیرید. آموزش طراحی سایت، آموزش سئو، آموزش وردپرس و آموزش کار با افزونه های کاربردی از جمله سرفصل های این دوره است.

در ادامه توضیحات کامل دوره طراحی سایت به همراه ویدئو معرفی قرار داده شده است، این توضیحات و ویدئوها را مطالعه و مشاهده فرمایید و در صورت تمایل اقدام به تهیه دوره کنید.

 


سخنی از وردپرس

دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس - سایت شخصی

ماموریت ما
وردپرس نرم افزاری است که برای همه طراحی شده و بر قابلیت دسترسی ، عملکرد ، امنیت و سهولت استفاده تأکید دارد. ما معتقدیم که نرم افزار عالی باید با حداقل تنظیمات کار کند ، بنابراین شما می توانید بر روی به اشتراک گذاشتن رایگان داستان ، محصول یا خدمات خود تمرکز کنید.

نرم افزار اساسی وردپرس ساده و قابل پیش بینی است بنابراین می توانید به راحتی شروع به کار کنید. همچنین ویژگی های قدرتمندی برای رشد و موفقیت ارائه می دهد.

ما به دموکراتیک کردن نشر و آزادی هایی که با منبع باز همراه است ، اعتقاد داریم. حمایت از این ایده جامعه بزرگی از افراد است که در این پروژه همکاری و مشارکت دارند. جامعه وردپرس استقبال و فراگیر است.

اشتیاق همکاران ما موفقیت وردپرس را به دنبال دارد که به نوبه خود به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.

دوره طراحی سایت


دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس - سایت شخصی

بیشتر راجب وردپرس

وردپرس (WP ، WordPress.org) یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز و رایگان (CMS) است که در PHP نوشته شده است  و با پایگاه داده MySQL یا MariaDB جفت می شود. این ویژگی ها شامل معماری پلاگین و سیستم الگویی است که در وردپرس با عنوان Themes نامیده می شود.

وردپرس در ابتدا به عنوان یک سیستم انتشار وبلاگ ایجاد شده است اما برای پشتیبانی از سایر انواع محتوای وب از جمله لیست های پستی و فروم های سنتی ، گالری های رسانه ای ، سایت های عضویت ، سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) و فروشگاه های آنلاین تکامل یافته است.

وردپرس توسط بیش از ۶۰ میلیون وب سایت استفاده می شود ،   از جمله ۳۹ درصد از ۱۰ میلیون وب سایت برتر تا ژانویه ۲۰۲۱ ،  وردپرس یکی از محبوب ترین راه حل های سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده است. وردپرس همچنین برای دامنه های کاربردی دیگر مانند سیستم های نمایش فراگیر (PDS) استفاده شده است.

وردپرس در ۲۷ مه ۲۰۰۳ توسط بنیانگذاران آن ، مت مولن وگ ، توسعه دهنده آمریکایی  و مایک لیتل ، توسعه دهنده انگلیسی  ، به عنوان یک چنگال b2 / cafelog منتشر شد. این نرم افزار تحت مجوز GPLv2 (یا بالاتر) منتشر می شود.

برای عملکرد ، وردپرس باید روی یک وب سرور نصب شود ، یا بخشی از سرویس میزبانی اینترنت مانند WordPress.com یا رایانه ای است که بسته نرم افزاری WordPress.org را اجرا می کند تا به عنوان میزبان شبکه در نوع خود عمل کند.  ممکن است از رایانه محلی برای آزمایش و یادگیری یک کاربر استفاده شود.

دوره طراحی سایت


سخنی از مدرس دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس

به نام خدا سلام ، پویا امیری هستم مدرس دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس . دوره آموزشی بسیار کامل و جامعی رو برای شما در نظر گرفتم که شما را متخصص وردپرس خواهد کرد .
همانطور که میدانید امروزه یادگیری وردپرس و توانایی طراحی سایت با این سیستم بسیار قدرتمند یک مزیت و امتیاز محصوب خواهد شد. درواقع شما علاوه بر یادگیری وردپرس برای رفع نیاز خود از آن نیز میتوان جهت کسب درآمد استفاده کرد.
طراحی انواع وبسایت با وردپرس امکان پذیر است ، به شرط مشاهده دوره کاملا حرفه ای ما. درواقع شما تنها یادگیری طراحی سایت شخصی را نخواهد داشت ، این وبسایت شخصی که در این دوره پروژه محور وردپرس طراحی خواهیم کرد هم قابلیت تبدیل شدن به یک سایت شرکتی را دارد و هم قابلیت تبدیل شدن به یک فروشگاه اینترنتی.
در این آموزش از یک قالب آماده بسیار مشهور و پرکاربرد استفاده خواهیم کرد ، به اسم زیفایر . این قالب یک قالب چند منظوره میباشد که امکان طراحی انواع سایت با آن را فراهم میکند.
در این دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس، شما از صفر یاد میگیرد که چطور وردپرس رو روی شبیه ساز سرور نصب کنید و سپس یادگیری تمامی آموزشات رو روی هاست و سرور واقی خواهید آموخت.

علاوبر یادگیری همه اینها شما در این دوره کاملا بر سئو سازی سایت وردپرسی و ترفند ها و سایر آپشن ها مسلط خواهید شد.

دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت

البته میتوانید برای آماده شدن و درک سریع تر آموزش از دوره آموزش وردپرس مقدماتی استفاده کنید که در  تقریبا ۳  ساعت شما را با وردپرس به صورت کامل آشنا میکند و بعد از مشاهده این دوره دیگر وردپرس را آشنا خواهید دید و میتوانید چند قسمت اول این دوره پروژه محور وردپرس را نیز حتی کامل نگاه نکنید.

 

آموزش طراحی سایت


امکانات همراه دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس

همراه این دوره آموزشی ، تمامی فایل ها و امکانات مورد نیاز قرار خواهد گرفت. شما میتوانید بعد از تهیه دوره هم به ویدئو ها و هم به امکانات رایگانی که فقط به خاطر دوره قرار خواهد گرفت دسترسی داشته باشید.

همراه دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس قالب چند منظوره زیفایر که ارزش آن چند ده هزار تومان است و افزونه یواست سئو و افزونه پرداخت زرین پال و سایر افزونه های مورد نیاز دیگر به صورت کاملا رایگان قرار خواهد گرفت.

قالب چند منظوره زیفایر

افزونه یواست سئو

افزونه پرداخت زرین پال

و سایر افزونه و امکانات لازم…..


توضیحات و روند دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس

در این دوره تنها به آموزش طراحی سایت و دوره پروژه محور وردپرس  نخواهیم پرداخت ، بلکه همزمان سئو و ترفند های اون هم آموزش داده خواهد شد .

در ابتدا به آموزش مقدماتی وردپرس میپردازیم و وردپرس رو روی شبیه ساز سرور که زمپ نام دارد راه اندازی و نصب میکنیم . سپس برای راه اندازی و نصب وردپرس بر روی هاست واقعی اقدام به معرفی شرکت های هاستینگ به همراه کد تخفیف  و آموزش خرید دامنه و هاست میکنیم.

بعد از آموزش تهیه هاست پولی و دامنه دلخواه،  آموزش تهیه دامنه و هاست کاملا رایگان با فضای نامحدود  خدمت شما ارائه می شود.

سپس در دوره طراحی سایت پروژه محور وردپرس اقدام به نصب وردپرس و کانفینگ اون بر روی هاست واقعی خواهیم کرد، و به صورت کامل برای شما آموزش داده خواهد شد.

بعد از تمامی مراحل قبل، به سراغ ساخت سایت چندمنظوره  خواهیم رفت که قرار است در این دوره طراحی سایت  پروژه محور وردپرس آن را طراحی کنیم .
برای اینکار نیاز است که از یک قالب قدرتمند مانند زیفایر استفاده کنیم که آن را رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =