سئو سایت خبری

سایت خبری بعنوان یک رسانه، یکی از جنجالی ترین سایت های دنیا و ایران می باشد که طرفداران و خوانندگان زیادی دارد. سئو سایت خبری مبحثی است که نیاز دیدیم راجع به آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. یک سایت خبری بدلیل اتفاقات و رویداد های واقعی و غیر قابل پیش بینی، بصورت دائمی و همیشگی بایستی اقدام به انتشار مطالب نماید که این اخبار بصورت آنلاین و موازی با اتفاقات در حال وقوع یا اتفاقاتی که جدیدا به وقوع پیوسته است، گزارش می شود.

سئو چیست ؟ SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتور های جستجوگر بوده که بخش اعظم آن متعلق به گوگل است. اصولی از استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های افزایش کمی بازدید کنندگان و تبدیل آن ها به بازدید کنندگان کیفی (مشتریان) در یک سایت با افزایش رنکینگ در نتایج جستجو یا SERP شامل Google، Bing، Yahoo و دیگر موتور های جستجو است که نیازمند CTR بالاست.

یکی از مهم ترین مسائل در مدیریت سایت و جذب ترافیک به صورت کاملا طبیعی به وسیله ی موتورهای جستجوگری مثل گوگل، مساله ی سئو است. در حال حاضر سئو یکی از مهم ترین موضوعات در بهینه سازی سایت ها می باشد و به طور کلی به سه بخش کلی تقسیم می شود: سئو فنی، سئو داخلی یا سئوی On-Page و سئو خارجی. در این مقاله قصد داریم به معرفی سئوی On-Page بپردازیم و ضرورت استفاده از این نوع سئو را برای بهینه سازی سایت بیان کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + ده =