راهنمای خرید تلویزیون با نکاتی که شاید نادیده بگیرید

راهنمای خرید تلویزیون با نکاتی که شاید نادیده بگیرید

تلویزیون نیاز روزمره تمامی ما میباشد و شاید بتوان اعلام‌کرد که تلویزیون برای برخی از اشخاص شایسته ترین دوستشان میباشد چون زمان ها تنهایی را با آن مالامال می نمایند.قیمت روز تلویزیون بندر گناوه ( https://230shop.ir/product-category/video-audio-entertainment/tv ) بدین ترتیب خرید یک تلویزیون خوب قادر است اهمیت بسیار متعددی داشته باشد ولی اکثری از ما نمی دانیم که هنگام خرید آن بایستی به چه نکاتی دقت کنیم. اصطلاحات مختلفی راجع‌به خرید تلویزیون وجود داراست که بخش اعظمی از ما آنان‌را نمی دانیم. در شرایطی‌که شما هم درپی یک راهنما برای خرید تلویزیون می‌باشید، درین نصیب از نمناک با ما یار و همدم باشید.
راهنمای خرید تلویزیون های گوناگون

در‌این بخش تنی چند از موردها اصلی را به شما معرفی میکنیم که هنگام خرید تلویزیون بایستی به آن‌ها دقت نمایید :

تلویزیون 4K یا این که اولترا اچ.دی و قابلیت و امکان HDR:این دو خصوصیت بسیار اصلی و قابل اهمیت است و جزء مهم‌ترین فاکتورهایی میباشد که کیفیت شیت اکران تلویزیون را گزینش می نماید.

تلویزیون هر چقدر تعالی خیس، بهتر :حتما هرچقدر شیت اکران تلویزیونی شما بزرگتر باشد و کیفیت تصویر آن بالا باشد، لذت بیشتری از آن خواهید بود.

بروزرسانی کابل HDMI :وقتی که‌این خصوصیت در تلویزیون شما وجود داشته باشد، میتوانید از بروز ترین تجهیزات به کارگیری فرمائید و تصویر بسیار روشن در مشت داشته باشید.

آپ دیت رسانی صدا :صدا حدوداً نصف لذت شما از تلویزیون را رقم میزند. در سود اسپیکرها بایستی شفافیت بسیار بالایی داشته باشند.

گزینش یک مارک مطمئن :مارک هایی را گزینش فرمائید که آزمون خودشان را پس دادند. مارک های متعدد مثل ال جی، سونی و سامسونگ همه می‌تواند مورد های قابل قبولی باشد.

از یک مغازه مطمئن خریداری فرمایید :مطلقاً به‌دنبال خدمت های گارانتی، وارانتی، سرویس ها و حمایت این مارک ها و مغازه ها باشید و از جاهای مطمئن خریداری فرمائید.

به دست آوردن تلویزیون
راهکارهای خرید تلویزیون با حیث فاکتورهای ظاهری

پس از این که مفاد اصلی بالا را در حیث گرفتید، بایستی ذهن خویش را تیم بندی فرمایید تا بتوانید شایسته ترین گزینش را داشته باشید که در‌این نصیب چگونگی اجرا این عمل را به شما خاطر خوا‌هیم بخشید.
– طیف بها را برای خودتان انتخاب فرمایید

می بایست ملاحظه کنید که با چه ترازو قیمتی شل خیس می‌باشید و قیمت روز تلویزیون بندر گناوه می‌خواهید چقدر خرج تلویزیون خویش نمایید. تماماً بدیهی میباشد که هر چه پول بیشتری پرداخت فرمایید، میتوانید گزینش بهتری داشته باشید. تلویزیون های لوکس خیس تصاویر روشن با کنتر میباشد بهتر، در دست شما قرار می‌دهند و حتماً آیتم های مطلوب تری خواهند بود.
– سایز تلویزیون را گزینش فرمایید.

مطلقاً که تلویزیون های بزرگتر گزینش های بهتری میباشند ولی می بایست به اندازه خانه خویش نیز توجه فرمائید. گه گاه تلویزیون های بسیار تبارک در منزل های کوچک ممکن میباشد به دیده شما زخم بزنند.

پباده سازی خانه شما و مکانی که برای تلویزیون در حیث گرفته اید، نیز بسیار اصلی و دارای اهمیت میباشد. معمولاً تلویزیون ها از 32 اینچ تا 100 اینچ در دسترس میباشند.

معمولاً هنگامی که تلویزیون را به دیوار نصب می‌کنید، سایز آن از وقتی که آن را روی میز تلویزیون قرار می دهید، کوچک خیس به حیث می‌رسد. براین اساس چنانچه قصد دارید آن را روی دیوار نصب نمایید، بهتر میباشد به سایز بزرگتر را تعیین نمائید. اما بایستی از استحکام دیوار خانه خویش نیز مطمئن باشید.

تصمیم بگیرید که دوست دارید یک تلویزیون منحنی داشته باشید یا این که تلویزیون های فلت را می پسندید:هیچ زمان نمی قدرت با قطعیت اظهار کرد که تلویزیون های منحنی تصاویر بهتری از تلویزیون های فلت دارا هستند البته چیزی که بدیهی می باشد، این میباشد که تلویزیون های فلت و منحنی با سایزی یکسان به طوری می‌باشند که اندازه منحنی ها کوچکتر نشان داده میشود. در حالتی که میخواهید تلویزیون های منحنی بخرید، بهتر میباشد سایز بزرگتر گزینش فرمائید. ولی تلویزیون های منحنی برای دور و بر های بزرگتر مطلوب خیس خواهند بود.

خرید تلویزیون
– گزینش OLED یا این که LED

در شرایطی‌که بخواهیم به معمولی ترین صورت ممکن این قضیه را برای شما شرح دهیم، این میباشد که تلویزیون های OLED گران‌قیمت خیس میباشند چون تکنولوژی ارائه تصویر در آن‌ها شایسته ترین است. تلویزیون های وی ال ای دی مسلماً در کیفیت کاغذ حریف ندارند و می‌توانند خصوصیت های تلویزیون هوشمند را به عالی ترین صورت ممکن در مشت شما قرار دهند.

در واقع در‌صورتی‌که بخواهیم این خصوصیت را از قدیم به تازه تیم بندی کنیم، به‌این سیرتکامل خواهد بود که اولی تلویزیون ها، ال سی دی و ال ای دی و آنگاه وی ال ای دی روی فعالیت آمدند. اما تلویزیون های کیو ال ای دی نیز اکنون در بعضا از مارک های سامسونگ در دسترس میباشند.

تلویزیون های ال ای دی لامپ پشتی دارا هستند. به‌این مراد که فروغ جان دار در‌این تلویزیون ها در حین تمام پنل پخش می‌شود و تصویر را ساخت می نماید. تلویزیون های وی ال ای دی دارنده لامپ پشتی نیستند ولی به مکان آن هر پیکسل مستقل، نوروروشنایی منحصر به خویش را داراست و هنگام پر‌نور بی سر و صدا کردن، نور و روشنایی ها نیز به طور تکی بدون صدا و پر‌نور میشوند . در سود تصویر بسیار بهتری در دست شما قرار میدهد.

نور و روشنایی هردو تلویزیون ها در زمان های گوناگون کوشش خیر دارا هستند. تلویزیون های ال ای دی در نوروروشنایی زیاد بهتر می‌باشند و میتوانند پر‌نور خیس فعالیت نمایند ولی قیمت روز تلویزیون بندر گناوه همت تلویزیون های OLED در اتاق های بدون نور بهتر استپ.
– کنتراست

تلویزیون های ال ای دی نمی توانند تصاویر بدون نور را بدیهی و روشن نشانه دهند. در واقع مدام سایه ای از نور و روشنایی در آنها به چشم میخورد ولی در تلویزیون های وی ال ای دی رنگ سیاه یک رنگ سیاه حقیقی میباشد و کنتراست آن عالی و بی سابقه خواهد بود. در سود هر چقدر که تلویزیون، رنگ سیاه را حقیقی و واقعی خیس علامت دهد، یعنی کنتراست بهتری دارااست.

راهنمای خرید تلویزیون
– ضخامت

تلویزیون های ال ای دی و هم تلویزیون های وی ال ای دی ضخامت بسیار پاره ای دارا هستند و هر دو نازک میباشند ولی وی ال ای دی ها نازک خیس میباشند. برخی از تلویزیون های ال ای دی ضخامت 14 اینچ دارا‌هستند ولی برخی از تلویزیون های وی ال ای دی نسبتاًً نصف این ضخامت را دارا‌هستند.
– زاویه رویت کرد

یک کدام از اشتباهات جان دار در تلویزیون های ال ای دی زاویه روءیت کرد، مخصوصاً از بخش تحت میباشد. یعنی در شرایطی‌که میخواهید تصویر را به شایسته ترین موقعیت ممکن ملاحظه کنید، بایستی دقیقا روبروی تلویزیون بشینید. در صورتی در گوشه ها بنشینید، تصاویر محو میشوند. پس بایستی مطمئن گردید که تلویزیون شما در زوایای گوناگون تاثیر نیکی را ارائه می‌دهند که در تکنولوژی OLED این خصوصیت ضمانت گردیده است.

خرید اشکال تلویزیون
– تصاویر با سرعت بالا

هر دو تلویزیون های ال ای دی و وی ال ای دی با محتوای پرسرعت مبتلا بحران میگردند، مثل تماشای مسابقه فوتبال. حدوداً نماد دادن مسابقه فوتبال یکی دشوارترین امور برای هر نوع تلویزیونی میباشد. نسبتاًً در هر دو سبک تلویزیون ها در بخش پیکربندی برای fast action قابلیت و امکان بهبود و ارتقاء وجود دارااست.
– رزولوشن تلویزیون را تعیین نمایید.

اولیه می بایست این قضیه را پر‌نور کنیم که رزولوشن اولترا اچ دی با 4K تماما برابر میباشد. هر دوی این دو اصطلاح مرتبط با رزولوشن و کیفیت شیت اکران میباشد و تعداد پیکسل ها را علامت می‌دهد. در‌صورتی‌که بخواهیم به ذکر بی آلایش خیس این زمینه را شرح دهیم، هرچه تعداد پیکسل ها فراتر باشد، تصاویر شارپ خیس و حقیقی خیس خواهند بود.
– تلویزیون هوشمند

تلویزیون های هوشمند این روز ها جزء استاندارد ترین و آپ دیت ترین تلویزیون ها می‌باشند. پس چه لذتی بهتر از این که بتوانید از راه و روش بدور و از روش موبایل تلویزیونی خویش را در دست گرفتن نمائید. مسلماً در آینده تلویزیون های هوشمند بسیار عالی خیس از در حال حاضر، عمل خواهند کرد.

پس بدین خصوصیت توجه نمائید. همینطور میتوانید اپلیکیشن های پرکاربردی مثل نتفلیکس، یوتیوب، آمازون و غیره را روی تلویزیون های هوشمند نصب کرده و از آنها لذت ببرید و به راحتی عکس ها، تصاویر،قیمت روز تلویزیون بندر گناوه موسیقی ها و غیره را از تلفن همراه یا این که کامپیوتر خویش روی تلویزیون ببینید.

نکات خرید تلویزیون
– به کابل ها و پورت های تلویزیون اعتنا فرمایید.

به طور تقریب آپشن های بسیار غامض و حیران کننده ای در‌این بخش وجود داراست ولی بایستی اعتنا فرمایید که تلویزیون شما دارنده کابل AV باشد که می‌تواند سیگنال های عظیم خیس و با سرعت بالایی به شما نماد دهد.

همینطور بایستی دارنده پورت های حداقلی، مثل پورت های گیم جعبه، صدا، اپل تی او و غیره باشد.

خصوصیت اتصال به بلوتوث در تلویزیون ها، یک خصوصیت تماما کاربردی میباشد. بعداز کنار آن بی تفاوت عبور نکنید.
– به در دست گرفتن تلویزیون اهمیت متعددی ندهید.

بخش اعظمی از اشخاص تلویزیون را به جهت در دست گرفتن های فانتزی خریداری می نمایند ولی همگی تلویزیون ها قابلیت و امکان این را دارا هستند که در دست گرفتن های جدیدتر داشته باشند. پس صرفا به خیال و خاطر یک در اختیار گرفتن، تلویزیون را خریداری نکنید.

منبع : https://230shop.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =