دیدنی های قاره اروپا را از دست ندهید

قاره اروپا که به قاره سبز نیز معروف است از پنجاه کشور تشکیل شده است. این قاره بسیار زیبا تنها قاره ای است در دنیا که این تعداد کشور و همینطور فرهنگ، تاریخ و را در خود جای داده است. این قاره شامل تعداد بسیار زیادی سایت میراث جهانی یونسکو می باشد از کوه های مرتفع گرفته تا شهره ا و روستا های سرسبز تا ساحل هایی آرام و بی نظیر در نزدیکی اقیانوس.

کانال های بروخه در بلژیک

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی تور ارزان اروپا کانال‌ بروخه در کشور بلژیک می باشد. این کانال ها به‌ عنوان شریان‌ های شهر قدیمی از سال‌ های دور راه ارتباطی شهر می باشند که توانسته اند یکی از جذاب ترین دیدنی های این قاره را به وجود آورند. بروخه یا در زبان محلی بروژ به طور کلی در کنار رود ری قرار گرفته است که این شهر به ‌عنوان شهری توسعه‌ یافته بنا شد و کانال ‌های آبی آن نیز به‌ مانند خود شهر جذاب بودند. این کانال‌ ها به ‌منظور عبور و مرور کشتی‌ های تجاری برای جا به جایی کالا های ضروری در اطراف شهر و رودخانه‌ ی این شهر حفر شده اند و در طی سالیان بسیار دور همچنان توانسته اند که ماهیت خود را حفظ کنند. کانال ‌های داخلی این مجموعه تا دیوار ها و برج و سازه های بخش قدیمی شهر ادامه پیدا کرده اند و محلی زیبا را برای گشت ‌و گذار با پای پیاده یا قایق ‌های توریستی می باشند. این کشتی ‌ها از کنار پل ‌های آجریِ قوسی شکل و قدیمی عبور می ‌کنند و در آبراه ‌های کوچک به حرکت خود ادامه می‌دهند و شما را به تماشای منظره‌ ی خانه‌ های زیبای کنار رودخانه ‌ای دعوت می کنند. جالب است بدانید که سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران خارجی از این مجموعه بسیار زیبا و دیدنی و قدیمی دیدن می کنند.

ساگرادا فامیلیا در بارسلون

به گزارش سفر باتو ، یکی از زیباترین سازه هایی که در جهان می توان ازآن نام برد کلیسای ساگرادا فامیلیا در اسپانیا می باشد که دهه ها ساخت آن به طول انجامیده  و همچنان در حال سپری کردن مراحل ساخت است. این سازه ی بسیار جسورانه کلیسای ساگرادا فامیلیا که در زبان محلی به معنای خانواده مقدس می باشد در شهر بارسلون اسپانیا قرار دارد و همانطور که گفته شد سخت آن همچنان به پایان نرسیده است. ساخت این کلیسا که  از سال هزار و هشتصد و هشتاد دو آغاز شده است و پس از به اتمام رسیدن آن دارای تعداد هجده منار مخروطی خواهد شد . گرچه ساخت این کلیسا قرار است در سال دو هزار و بیست و شش به پایان برسد، اما همچنان و با توجه به تکمیل نشدن آن روزانه هزاران نفر از آن بازدید می ‌کنند که این موضوع در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد. آنتونیو گائودی، معمار شهیر اسپانیا، طراحی این کلیسا را به عهده داشت و پانزده سال آخر عمر خود را صرف تکمیل آن کرد. اگر به اسپانیا و شهر زیبای بارسلون در ایالت کاتالانیا سفر کردید حتما از این سازه و کلیسای جذاب دیدن کنید

http://rcientificas.uninorte.edu.co/index.php/memorias/comment/view/12155/0/52317

آکروپولیس یونان

یکی دیگر از دیدنی های قاره اروپا این بنای باستانی می باشد که در کشور یونان قرار گرفته است. آکروپولیس به عنوان شهری در مقابل حمله بیگانه ها می باشد که در بلند ترین نقطه شهر آتن ساخته شد است. جالب است بدانید که این سازه یعنی آکروپلیس که در زبان یونانی به معنای شهر بلند است بسیار جذاب و دیدنی می باشد. ساخت بخش بسیار بزرگی از این بنا در زمان فرمانروایی یکی از جنگ آوران و سیاست مداران نامی یونان و در دوران اوج هنر انجام شده است و بعد از گذشت سال های بسیار زیادی و در حالی که بنا به سکل اولیه خود نمی باشد توانسته است بسیاری از گردشگران و همینطور جهانگردان را به خود جذب کند. آکروپولیس در سال دو هزار و هفت به ثبت میراث جهانی یونسکو رسید و این سازمان از آن به عنوان میراث خود یاد کرده است که بسیاری می توانند از آن دیدنی کنند. در بخش های جنوبی این بنای تاریخی موزه ای از اشیا و آثار نفیس قرار دارد که در آن زمان مردمان این شهر زیبا در روز از آنها استفاده میکرده اند. این ابزار ها نگهداری می شود که بازدید از آن را در تور آتن به شما توصیه می کنیم.

قصر باکینگهام در شهر لندن

قصر باکینگهام اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی بریتانیا می باشد که با معماری بسیار زیبایی که دارد چشم های بسیاری را به خود خیره خواهد کرد. این خانه متعلق به دوک باکینگهام می باشد که تا مدت بسیار زیادی از آن  به عنوان ملک شخصی مورد استفاده قرار می گرفته است. اگر به انگلستان یفر کردید در روز هایی که بازدید برای عموم آزاد است از این بنا دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =