دوره آموزش زبان لاتین

انگلیسی در سراسر جهان به عنوان زبان بین المللی و رسمی شناخته شده است. در کشورهایی که زبان رسمی آنها انگلیسی نیست، افراد زیادی سعی در یادگیری این زبان دارند. به همین دلیل است که موسسات زبان انگلیسی در کشورهای مختلف به ویژه در کشور ما در حال افزایش است. با مطالعه زبان انگلیسی و کسب مدرک حرفه ای در آن زبان، مانند آیلتس و تافل، می توانید فرصت های جدیدی برای آینده شغلی و تحصیلی خود ایجاد کنید.

از سوی دیگر، انگلیسی بیش از 1.5 میلیارد گویش در سراسر جهان دارد که بیش از 1 میلیارد از آنها انگلیسی را به عنوان زبان دوم دارند. بنابراین، یادگیری زبان انگلیسی نه تنها دنیای انگلیسی زبانان مادری، بلکه دنیای کسانی را که انگلیسی به عنوان زبان دوم صحبت می کنند، فراهم می کند.

یادگیری زبان های خارجی می تواند بینش انسان را نسبت به فرهنگ های دیگر افزایش دهد. این امر به ارتباط متقابل زبان و طبیعت انسان می افزاید. زبان های خارجی جهان بینی افراد را گسترش می دهند، تجربه افراد را افزایش می دهند و انعطاف پذیری و فراگیری افراد را افزایش می دهند.

با افزایش محبوبیت اینترنت و شبکه های اجتماعی، انگلیسی به زبان غیر رسمی جهان تبدیل شده است. انگلیسی نه تنها زبان بین المللی ارتباطات و تجارت است، بلکه زبان رسانه و سرگرمی برای مردم جهان است. بنابراین نیاز به یادگیری این زبان هر روز بیشتر می شود.

یکی از پاسخ‌های این سوال که چرا انگلیسی یاد می‌گیریم این است که تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی روز به یکی از سرگرمی‌های اصلی بسیاری از ما تبدیل شده است، بنابراین به دنبال یادگیری انگلیسی بودن خود هستیم.خوشبختانه ما به بسیاری از این پیشنهادات رسانه ای چه دوبله و چه با زیرنویس فارسی دسترسی داریم. اما ظاهرا این نوع محتوای ویدیویی تقریبا هیچ گاه پیام و فضای اصلی فیلم یا سریال را منتقل نمی کند و حتی در بسیاری از موارد دارای ایرادات وحشتناک دستوری و مفهومی است.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود زبان انگلیسی بین المللی باشد، قدرت صنعت دریایی بریتانیا و فراوانی سفر انگلیسی زبانان به کشورهای دیگر است. پس از کشف آمریکا، ویرجینیا به اولین مستعمره بریتانیا تبدیل شد و انگلیسی ها به سرعت فرهنگ، شیوه زندگی و زبان خود را به کشورهای اشغالی گسترش دادند. به دلیل وضعیت اقتصادی و نظامی آن، مستعمرات بریتانیا مجبور شدند زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کنند. حتی پس از استقلال این کشورها، به دلیل سادگی دستور زبان و واژگان، انگلیسی همچنان به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گرفت.

در آغاز قرن بیستم، تعداد مقالات علمی و مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی از تعداد مقالات به زبان های دیگر بیشتر بود. به عنوان مثال، در هلند، نسبت 40 مقاله به زبان انگلیسی به 1 مقاله به زبان هلندی است. به همین دلیل است که یادگیری زبان انگلیسی برای کار در علم یک امتیاز ویژه است.

انگلیسی زبانان غیر بومی که در حال یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستند، اغلب اشاره می کنند که می توانند هر چیزی را به روش های مختلف بیان کنند. شما می توانید انگلیسی را هر طور که دوست دارید صحبت کنید. کشوری مانند سنگاپور این قانون را بسیار جدی می گیرد و فرم جدیدی از زبان انگلیسی به نام “Singlish” را به طور کامل ابداع کرده است که عناصر زبان چینی و مالی را در خود جای داده است.یادگیری یک زبان جدید نه تنها هیجان انگیز بلکه انگیزه دهنده است. با یادگیری یک زبان متوجه خواهید شد که از آنچه فکر می کنید توانایی دارید. ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما زمانی که به اولین هدف خود برسید، اعتماد به نفس شما به شدت افزایش می یابد. وقتی به اندازه کافی یاد بگیرید، می توانید زبان را به دیگران نیز یاد دهید! با صحبت با دوستان و آشنایان خود به زبانی که آموخته اید با اطمینان صحبت خواهید کرد.

علاوه بر این، یادگیری زبان انگلیسی فواید زیادی برای سلامتی دارد. طبق مطالعه‌ای که توسط دانشگاه ادینبورگ انجام شده است، افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می‌کنند، توانایی‌های شناختی شگفت‌آوری خوبی دارند، بنابراین روند پیری مغز آنها با سرعت کمتری اتفاق می‌افتد. یادگیری زبان همچنین می تواند زوال عقل را به تاخیر بیندازد. محققان همان دانشگاه دریافتند که احتمال بهبودی در افراد دو زبانه از سکته مغزی دو برابر بیشتر از افرادی است که فقط به یک زبان صحبت می کنند.

برای شرکت در این دوره از نبض زبان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.