دریافت پاسپورت ترکیه


افراد زیادی هستند که می خواهند بر محدودیت های موجود غلبه کنند، پاسپورت می خواهد یک پاسپورت دوم در کشوری غیر از خودشان داشته باشد تا از مزایای مختلفی مانند سفر راحت تر در کشورهای مختلف جهان برخوردار شود. در حال حاضر ترکیه یکی از بهترین کشورها برای ایرانیان برای اخذ پاسپورت دوم و تابعیت است که ارزش پاسپورت ترکیه را از آن بررسی می کنیم.
با خرید ملک در ترکیه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
خرید ملک یکی از راه های دریافت پاسپورت ترکیه است. خرید ملک یک سرمایه گذاری بسیار پر ریسک است. به این ترتیب می توانید پول خود را در یک سیستم اقتصادی با ثبات سرمایه گذاری کنید.
این کار را می توان از طریق وب سایت املاک ترکیه یا شخصا انجام داد. پس از خرید ملک و طی مراحل قانونی، می توانید برای درخواست شهروندی ترکیه به دفتر ثبت املاک ترکیه مراجعه کنید.
روند بررسی مدارک و صدور تاییدیه ها حدود یک هفته طول می کشد. پس از دریافت گواهی شهروندی، باید به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کرده و برای اجازه اقامت اقدام کنید. در نهایت، شما باید به اداره شهروندی و جمعیت ترکیه مراجعه کرده و گواهی شهروندی و اجازه اقامت خود را برای تکمیل درخواست خود ارائه دهید. امتحان نهایی 30 روز طول می کشد و سپس به متقاضیان شهروندی ترکیه اعطا می شود.
پاسپورت ترکیه از طریق کارآفرینی
کارآفرینی راه دیگری برای اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه است. شهروندی و پاسپورت کشور را می توان از طریق تجارت در ترکیه و ایجاد شغل برای 50 شهروند این کشور به دست آورد. بدیهی است که برای انجام تجارت در کشور دیگر مشکلی وجود دارد که این گزینه بر سایرین ارجحیت ندارد.
پاسپورت ترکیه از طریق استخدام
کار و استخدام راه دیگر گرفتن پاسپورت و زندگی در ترکیه است.برای این کار باید از یک کارفرما یا شرکت معتبر در کشور برای دریافت ویزای کار ترکیه یک پیشنهاد کاری دریافت کنید. پس از اخذ مجوز کار یک ساله که از سوی وزارت کار ترکیه صادر شده است، مجوز کار برای یک سال قابل تمدید است. شما می توانید اقامت ترکیه و پاسپورت ده ساله را در هر زمانی دریافت کنید.
پاسپورت ترکیه با ازدواج
ازدواج با شهروند ترکیه یکی از راه های اخذ پاسپورت ترکیه است که پس از سه سال زندگی مشترک اعطا می شود. در ابتدا فرد اجازه اقامت یک ساله را دریافت می کند که قابل تمدید است و پس از 3 سال ازدواج می تواند با ارائه مدارک لازم برای تابعیت ترکیه اقدام کند.
پاسپورت از طریق آموزش
تحصیل یکی از راه های گرفتن پاسپورت ترکیه است. سالانه 4500 دانشجوی خارجی در دانشگاه های ترکیه پذیرش می شوند که به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. زبان ترکی معمولا در دانشگاه های دولتی تدریس می شود.
برخی از دانشگاه های ترکیه امتحان ورودی دارند، یعنی YOS SAT و به دانشگاه برده می شوند. از جمله دانشگاه های مورد تایید ترکیه در ایران می توان به دانشگاه های کوچ، حاجت تپه، استانبول، آنکارا، آس و آتاتورک اشاره کرد. تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در ترکیه امکان پذیر است. تحصیل به تنهایی اقامت و پاسپورت نمی گیرد اما پس از تحصیل و کار می توانید اقامت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید.

اطلاعات کلی در مورد ترکیه
طبق تحقیقات انجام شده متوجه شدیم که ترکیه در بین محبوب ترین و مناسب ترین کشورها برای مهاجرت به خصوص در بین ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد.
این مکان به دلایل زیادی از جمله اقتصاد خوب، نزدیکی به فرهنگ ها و مذاهب خاص و موقعیت آن در اختیار کشور قرار گرفته است.ترکیه به دلیل اینکه بخشی از آسیا و بخشی از اروپا است، یک کشور اوراسیا نامیده می شود. پایتخت ترکیه آنکارا و واحد پول آن لیر است.
ترکیه 783562 کیلومتر مربع مساحت و حدود 80 میلیون نفر جمعیت دارد. جالب اینجاست که 75 درصد جمعیت این کشور مسلمان هستند. حکومت او سکولار است.
راه های مختلفی برای دریافت پاسپورت ترکیه بسته به فرد، موقعیت و مراحلی که فرد باید طی کند وجود دارد.

گواهینامه پاسپورت ترکیه
همانطور که می دانید، برخی از پاسپورت ها در سراسر جهان بسیار مورد توجه هستند. تا آنجا که به ترکیه مربوط می شود، این باید قبل از درخواست پاسپورت در نظر گرفته شود.
تحقیق در این مورد بسیار مهم است زیرا با درک میزان اهمیت آن، می توانید تعیین کنید که آیا مصرف پاسپورت ترکیه برای شما مفید است یا خیر.
ارزش و مشروعیت این پاسپورت این است که با میزبانی این شخص می توانید آزادانه در 71 کشور جهان سفر کنید. البته 83 کشور نیز برای ورود نیاز به ویزا دارند.
آنها به عنوان شهروندان ترکیه می توانند بدون ویزا وارد 44 کشور شوند و سپس در فرودگاه های این کشور ویزا دریافت کنند.

شرایط دریافت پاسپورت در ترکیه
وقتی به یک وکیل یا موسسه حقوقی در این زمینه مراجعه می کنید به شما می گویند که گرفتن پاسپورت ترکیه و نحوه دریافت آن کاملاً به شرایط شما بستگی دارد.
البته برای دریافت پاسپورت باید مجوز اقامت در کشور داشته باشید. راه های زیادی برای اخذ اقامت وجود دارد، بنابراین در زیر پاسپورت را توضیح خواهیم داد. دریافت پاسپورت توسط:
• به عنوان یک
• آموزش
• سرمایه گذاری
• بدنیا آمدن
• ازدواج
• پناه

سرمایه گذاری
یکی از مطمئن ترین راه ها برای درخواست اقامت و در نتیجه گرفتن پاسپورت ترکیه، سرمایه گذاری در این کشور است. راه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد.لطفا توجه داشته باشید که وجوهی که در این کشور سرمایه گذاری می کنید باید حداکثر تا 3 سال در ترکیه باقی بماند.
شما می توانید با خرید خانه به ارزش بیش از 250 هزار دلار، سپرده بانکی به ارزش 500 هزار دلار، خرید سهام و ثبت شرکت و استخدام گروهی از شهروندان ترکیه در ترکیه سرمایه گذاری کنید.
بدنیا آمدن
کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در این زمینه دارند. در ترکیه، پس از تولد فرزند، اگر والدین کودک شهروند ترکیه باشند، کودک به طور خودکار تابعیت خود را کسب می کند.
تابعیت ترکیه و شرایط دریافت پاسپورت ترکیه 2022
در این مقاله به نحوه دریافت پاسپورت ترکیه می پردازیم، با تکنیکوگروپ همراه باشید.
• ویدئو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
با خرید خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار، یک پاسپورت ترکیه بگیرید
یک خانه بخرید و یک بوقلمون پاسپورت با کمتر از 250000 دلار دریافت کنید
پاسپورت ترکیه (حداقل 500000 دلار) از طریق یک بانک سرمایه گذاری
دریافت مجوز کار پاسپورت ترکیه (Chalizmaizin)
با ثبت شرکت پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
برای گرفتن پاسپورت ترکی با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید
• اخذ مدارک مورد نیاز پاسپورت ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید تابعیت ترکیه
• کشورهایی که می توانند با ترکیه پاسپورت سفر کنند
.شهروندی ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق قانون به شخصی اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) ممکن است تابعیت یک فرد لغو شود.
اخذ تابعیت ترکیه بر اساس قوانین خون است نه قوانین کشور! این بدان معناست که شهروندی ترکیه به طور خودکار به کسانی که از والدین ترک متولد شده اند اعطا می شود.برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد کافی است یکی از والدین در زمان تولد فرزند شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. به عنوان یک خارجی اخذ تابعیت برای کودک غیرممکن است. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. پس اگر یکی از پدر و مادرش ترک باشد (فرقی نمی کند که پدر و مادر باشد یا نه) او نیز ترک محسوب می شود. اما صرفاً متولد شدن در ترکیه به معنای اخذ تابعیت ترکیه نیست، زیرا ترکیه تابع قوانین ترکیه نیست. شرایط اخذ تابعیت ترکیه
1. طبق قانون، متقاضیان باید به سن قانونی رسیده باشند (متقاضی به معنای متقاضی است).
2. عدم وجود بیماری های خطرناک که سلامت عمومی را به خطر می اندازد
3. امنیت ملی و نظم عمومی را تهدید نکنید
4. از شرایط مالی کافی برخوردار باشد
تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
اگر قصد مهاجرت و زندگی در کشور دیگری را دارید، گزینه های زیر را دارید:
• اخذ اقامت
• اخذ تابعیت
مسکونی:
شما به عنوان یک خارجی در کشور مقصد زندگی خواهید کرد، حقوق و مزایای شما در مقایسه با سایر شهروندان آن کشور محدود است، محل اقامت شما موقت است و ممکن است زندگی شما با مشکل مواجه شود. . به عنوان مثال، در سال 2020، ترکیه قانونی را تصویب کرد که گسترش مسکن را ممنوع می کرد. اگر علاقه مند به اخذ اقامت ترکیه هستید مقاله اقامت ترکیه را مطالعه فرمایید.
کشور تابعیت:
اگر شهروند آن کشور هستید، شهروند آن کشور هستید و مانند همه افراد دیگر در آن کشور، از تمام حقوق و مزایایی برخوردار خواهید بود، مثلاً حق تحصیل رایگان، بیمه درمانی رایگان. افتتاح حساب در بانک های مختلف، مجوز کار، اقامت دائم و توجه داشته باشید که شرایط اخذ تابعیت ترکیه بسته به درخواست شما متفاوت است.با ما همراه باشید تا راه آسان اخذ تابعیت ترکیه را کشف کنید. نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
1. خانه ای زیر 250000 دلار بخرید
2. خرید خانه بالای 250000 دلار
3. بانکداری سرمایه گذاری
4. مجوز کار را بگذرانید
5. هنگام ثبت شرکت
6. با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید
در زیر هر یک از این روش ها را جداگانه بررسی می کنیم، پس با ما همراه باشید:
1- پاسپورت ترکیه با خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 تومان
یکی از رایج‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت پاسپورت ترکیه، خرید ملک با حداقل ارزش 250,000 دلار است (قبل از آن 1 میلیون دلار بود، اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب خریدار پاسپورت خود را در مدت 3 تا 4 ماه پس از خرید ملک دریافت می کند. این بهترین و سریع ترین راه برای دریافت پاسپورت ترکیه است. بیایید بررسی کنیم که چرا آن را بهترین راه برای تهیه بوقلمون پاسپورت می نامیم. با خرید خانه از مزایای پاسپورت ترکیه بهره مند شوید
با خرید یک یا چند خانه در ترکیه در واقع در صنعت املاک سرمایه گذاری می کنید، همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این صنعت یکی از سودآورترین و مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری است، در واقع می توان گفت سرمایه گذاری است.
• • در این بخش علاوه بر افزایش و رشد قیمت املاک یا مستغلات خریداری شده، نوسانات ارزی و افزایش قابل توجه لیر و دلار در برابر ریال، انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بخش خواهد بود. دلار
یکی دیگر از راه های سودآور برای سرمایه گذاری در املاک، اجاره ملک یا ملک خود است. در برخی از خریدها، فروشنده اجاره سالانه خریدار را تضمین می کند و در برخی موارد حتی اجاره بها را به دلار آمریکا دریافت می کند.سود شما را چند برابر می کند.
• • با این روش بسیار سریع می توانید پاسپورت خود را دریافت کنید، در صورتی که مراحل درخواست گذرنامه را به یک وکیل حرفه ای مجرب بسپارید، پاسپورت شما در مدت 3 تا 4 ماه بدون هیچ خطری صادر می شود.

شرایط خرید خانه برای گرفتن پاسپورت ترکیه

در ترکیه اسناد مختلفی برای انواع ملک وجود دارد که جزئیات آن از قلمرو تابعیت ترکیه فراتر می رود اما باید توجه داشت که در هنگام خرید انواع ملک امکان اخذ تابعیت ترکیه با خرید وجود ندارد. خانه، زیرا برای مثال شما نه تنها پاسپورت، بلکه اجازه اقامت ترکیه را با نوعی سند شرکت (هیسلی) دریافت می کنید، به همین دلیل است که ما اینجا هستیم، تکینوگروپ توصیه می کند قبل از مشورت با یک متخصص در این زمینه سرمایه گذاری کنید. بوقلمون. زیرا ممکن است با اشتباه و یا عدم اطلاع از قوانین ترکیه صدمات جبران ناپذیری به خود، خانواده و سرمایه خود وارد کنید. همچنین، اگر علاقه مند به اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید خانه هستید، ممکن است نکات بسیار مهم و حیاتی در روند درخواست پاسپورت شما وجود داشته باشد که درک آنها بسیار مهم است، از جمله:
به این ترتیب شما نمی توانید ملکی را که تا 3 سال پیش خریداری کرده اید بفروشید و تعهد نگهداری ملک را دریافت خواهید کرد.
2. املاک خریداری شده از خارج از کشور را نخرید، حتی 3 دست اول نباید به نام خارجی ها سند باشد، یعنی خرید شما باید توسط ترک انجام شود.
3. از این طریق خریدار، همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند پاسپورت دریافت کنند.
4. شما نیازی به خرید ملک ندارید، همچنین می توانید املاک تجاری، خدماتی، مسکونی و غیره خریداری کنید. اعداد نیز استاندارد نیستند، به این معنی که می توانید چندین ملک خریداری کنید.5. سرمایه گذاری باید در بخش املاک و مستغلات باشد، به این معنی که شما نمی توانید با خرید زمین پاسپورت دریافت کنید.


2- پاسپورت ترکیه برای خرید خانه زیر 250000 دلار

اگر توانایی مالی برای خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 دلار ندارید، نگران نباشید! همچنین می توانید با خرید ملکی با ارزش کمتر، پاسپورت ترکیه کسب کنید. اما در این مورد تسریع پاسپورت ترکیه مطمئناً مانند مورد قبلی نیست، همانطور که می دانید با خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 دلار می توانید بلافاصله درخواست شهروندی ترکیه را بدهید اما در این صورت این پروسه نیاز به زمان دارد. زمان کوتاه:
1. هنگام خرید خانه در ترکیه به هر مبلغی (لطفاً توجه داشته باشید که سند از نوع هیسلی نیست) اقامت خود در ترکیه را سالانه با سند مالکیت خود تمدید می کنید (اقامت نوع تشنماز)
2. با محاسبه روزی که ترکیه را ترک کردید، یعنی در طول دوره 5 ساله، اقامت شما در خارج از ترکیه نباید بیش از 180 روز باشد.
3. پس از 5 سال می توانید برای تابعیت ترکیه اقدام کنید.
  
3- پاسپورت ترکیه از طریق بانک سرمایه گذاری (حداقل 500000 دلار)

اگر بنا به دلایلی تمایلی به خرید ملک در ترکیه ندارید، با سرمایه گذاری حداقل 500000 دلاری در بانکی در این کشور می توانید وارد پروسه درخواست شهروندی ترکیه شوید و در مدت زمان کوتاهی تابعیت ترکیه را دریافت کنید. کردها توجه داشته باشید که مبلغ فوق را به مدت 3 سال در بانک واریز می کنید، حق برداشت نخواهید داشت، این مبلغ می تواند به دلار، لیر، یورو باشد، اما توجه داشته باشید که در صورت واریز مبلغ فوق به لیر، سود انتقال بانکی به مدت 3 سال به حساب شما واریز می شود.

4- پاسپورت ترکیه (Chalizmaizin) با مجوز کار


با اخذ مجوز کار در ترکیه و کار مداوم به مدت 5 سال می توانید برای پاسپورت ترکیه و تابعیت ترکیه اقدام کنید.البته، کارفرمایان باید فرآیند استخدام شما را قانونی کنند و هر ماه از پوشش شما جلوگیری کنند. در واقع این یکی از سخت ترین راه ها برای اخذ تابعیت ترکیه است و پیدا کردن کارفرمایی که بتواند یک قرارداد کاری مناسب و مطمئن با شما منعقد کند، اغلب آسان نیست.

5- با ثبت شرکت پاسپورت ترکیه را دریافت کنید

برای ثبت شرکت در ترکیه و دریافت مجوز کار بعدی می توانید پس از 5 سال برای پاسپورت ترکیه اقدام کنید. اگر کسب و کار خاصی دارید یا می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید تا بتوانید از مزایای کسب و کار در این کشور بهره مند شوید، شهروندی بگیرید و در صورت امکان کسب و کار خود را در مرحله بعدی توسعه جهانی بسازید. و کسب و کار شما …
6- با ازدواج با یک شهروند ترکیه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید

یک راه به ظاهر آسان برای گرفتن پاسپورت ترکیه، ازدواج با یک شهروند ترکیه است. اما در نظر داشته باشید که با ترفندهایی که برخی افراد در این زمینه به کار می برند، اداره مهاجرت ترکیه نسبت به این موضوع حساس شده و باید از صحت ازدواج متقاضی اطمینان حاصل کند. بنابراین حداقل 3 سال ازدواج لازم است. وقتی آن دوره تمام شد و تحقیقات محلی نشان داد که ازدواج واقعی بوده است، می توانید برای شهروندی اقدام کنید…
مدارک لازم جهت اخذ تابعیت ترکیه
مدارک مورد نیاز (سرمایه گذار، همسر و فرزندان زیر 18 سال):
1. نسخه های اصلی و ترجمه شده تمام خانوارهای پاسپورت مورد تایید اداره مسکن ترکیه (نوتردام) یا کنسولگری.
2. با تایید وزارت امور خارجه و کنسولگری ترکیه، کارت شناسایی اعضا را ترجمه کنید.
3. سند ازدواج سرمایه گذار و همسرش مورد تایید وزارت امور خارجه و کنسولگری ترکیه.
4. سوابق خانوادگی و ترجمه آنها مورد تایید وزارت امور خارجه و کنسولگری های ترکیه که کلیه اعضای خانواده و بستگان (در صورت وجود) را نشان می دهد.
5.اصل و کپی کارت مسکن (کارت کیملیک)
6. هر فرد دارای چهار تصویر بیومتریک است
7. اسنادی که وضعیت درآمد سرمایه گذار را نشان می دهد
8. مراحل اخذ تابعیت ترکیه را با یک وکیل به نمایندگی از سرمایه گذار تکمیل کنید
9. دریافت تمام هزینه های لازم
10. نام و نام مستعار جدید (افراد در صورت تمایل می توانند نام و نام مستعار خود را انتخاب کنند)

مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
سفر بدون ویزا به 110 کشور
گرفتن ویزای شینگن و انگلستان آسان است
شهروندی ماندگار است و می تواند به نسل های آینده منتقل شود
حق رای و کار برای دولت ترکیه
امکان تحصیل رایگان در مدارس و دانشگاه ها
برای دریافت پاسپورت ترکیه نیازی به صحبت ترکی ندارید
این یکی از 40 پاسپورت برتر در جهان است.
بدون هیچ محدودیتی به ترکیه سفر خواهید کرد.
پاسپورت را می توان ظرف 60 تا 90 روز کاری دریافت کرد.
همسر و فرزندان زیر 18 سال شما می توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند.
قانون جدید شهروندی ترکیه
به گزارش رسانه های دولتی ترکیه، قوانین اخذ تابعیت ترکیه برای برخی خریدها و سرمایه گذاری های ملک مورد بازنگری قرار گرفته است.بر اساس قوانین جدید، سرمایه گذاری در سطح 250000 دلار باقی می ماند، اما روش پرداخت تغییر کرده است. در این صورت، ابتدا باید مبلغ دلاری که قرار است استفاده شود به حساب بانکی خریدار واریز شود و سپس بانک مبلغ دلار را به بانک مرکزی ترکیه بفروشد و آن را به لیر تبدیل کند. در حساب دلاری بانک مرکزی – اما نه در حساب خریدار. به Lear تغییر دهید. در واقع این تعدیل خریدار را تغییر نمی دهد، فقط نحوه انتقال پول، تغییر چندانی در خریدار ایجاد نمی کند.
کشورهایی که می توانید بدون ویزا در ترکیه از آنها دیدن کنید پاسپورت!
بنگلادش، ماکائو، سریلانکا، برونئی، کامبوج، مالزی، تایوان، مالدیو، تاجیکستان، هنگ کنگ، مغولستان، تایلند، اندونزی، نپال، ژاپن، فیلیپین، تیمور، ازبکستان، قزاقستان، سنگاپور، قرقیزستان و کره جنوبی
آفریقای جنوبی، سودان، سوئیس، تانزانیا، توگو، تونس، اوگاندا، زامبیا، زیمبابوه، سومالی، سنگال، سائوتومه، رواندا، موزامبیک، مراکش، موریس، موریتانی، ماداگاسکار، بنین، بوتسوانا، کیپ ورد، گینه-کنیا
قطر، عراق، ایران، عمان، گرجستان، لبنان، بحرین، کویت، آذربایجان و اردن
مونته نگرو، کوزوو، آلبانی، بلاروس، مقدونیه، بوسنی و هرزگوین، مولداوی، اوکراین و صربستان
کاستاریکا، کاوادور، السالوادور، گواتمالا، هندوراس، نیکاراگوئه، باهاما، سورینام، ونزوئلا، بلیز، اروگوئه، بولیوی، آرژانتین، مکزیک، برزیل، پاناما، شیلی، پاراگوئه، کلمبیا و پرو
.تابعیت ترکیه و شرایط دریافت پاسپورت ترکیه 2022
در این مقاله به نحوه دریافت پاسپورت ترکیه می پردازیم، با تکنیکوگروپ همراه باشید.
• ویدئو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
با خرید خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار، یک پاسپورت ترکیه بگیرید
یک خانه بخرید و یک بوقلمون پاسپورت با کمتر از 250000 دلار دریافت کنید
پاسپورت ترکیه (حداقل 500000 دلار) از طریق یک بانک سرمایه گذاری
دریافت مجوز کار پاسپورت ترکیه (Chalizmaizin)
با ثبت شرکت پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
برای گرفتن پاسپورت ترکی با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید
• اخذ مدارک مورد نیاز پاسپورت ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید تابعیت ترکیه
• کشورهایی که می توانند با ترکیه پاسپورت سفر کنند
تابعیت ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق قانون به شخصی اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) ممکن است تابعیت یک فرد لغو شود.
اخذ تابعیت ترکیه بر اساس قوانین خون است نه قوانین کشور! این بدان معناست که شهروندی ترکیه به طور خودکار به کسانی که از والدین ترک متولد شده اند اعطا می شود. برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد کافی است یکی از والدین در زمان تولد فرزند شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. به عنوان یک خارجی اخذ تابعیت برای کودک غیرممکن است. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. پس اگر یکی از پدر و مادرش ترک باشد (فرقی نمی کند که پدر و مادر باشد یا نه) او نیز ترک محسوب می شود. اما صرفاً متولد شدن در ترکیه به معنای اخذ تابعیت ترکیه نیست، زیرا ترکیه تابع قوانین ترکیه نیست.
نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
1.خرید خانه با قیمت زیر 250000 دلار
2. خانه ای بیش از 250000 دلار بخرید
3. بانکداری سرمایه گذاری
4. مجوز کار داشته باشید
5. با ثبت شرکت
6. با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید
ما روش های زیر را جداگانه در نظر خواهیم گرفت، همیشه دنبال کنید:
1- با خرید خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار، پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
یکی از رایج‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت پاسپورت ترکیه، خرید خانه‌ای به ارزش حداقل 250000 دلار است (قبل از آن یک میلیون دلار بود، اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب خریدار پاسپورت خود را در مدت 3 تا 4 ماه پس از خرید خانه دریافت می کند. این بهترین و سریع ترین راه برای گرفتن پاسپورت ترکیه است، بیایید در نظر بگیریم که چرا این روش بهترین راه برای گرفتن پاسپورت ترکیه نامیده می شود؟
هنگام خرید خانه از مزایای پاسپورت ترکیه بهره مند شوید
با خرید یک یا چند خانه در ترکیه، در واقع در صنعت املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید که به عنوان یکی از کارآمدترین و مطمئن ترین راه ها برای سرمایه گذاری شناخته می شود. در واقع می توان گفت که سرمایه گذاری یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری است.
• سرمایه گذار در این بخش علاوه بر افزایش و کاهش قیمت اموال یا دارایی های خریداری شده، نوسانات ارزی و افزایش قدرت لیر و دلار در برابر ریال، از سرمایه گذاری خود سود زیادی خواهد برد. دلار
یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید بیشترین بهره را از سرمایه‌گذاری در خانه خود ببرید، اجاره ملک یا دارایی‌تان است. در برخی از خریدها، فروشنده اجاره سالانه و در برخی موارد یک دلار برای آموزش به خریدار تضمین می کند. ، که شما را چند برابر می کند.
• به این ترتیب می توانید خیلی سریع پاسپورت دریافت کنید، اگر مراحل درخواست گذرنامه را به یک وکیل حرفه ای مجرب بسپارید، ظرف 3-4 ماه صادر می شود، پاسپورت شما هیچ خطری ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت پاسپورت ترکیه کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *