خرید عطر و ادکلن اورجینال

عطر مردانه Blue Chanel در سال 2014 در گروه بویایی چوبی با غلظت Eau de Toilette توسط Chanel تولید شد. رایحه یا رایحه های غالب که به طور کلی از این عطر استشمام می شود به ترتیب صمغ مرکبات چوبی (بالسانی) است.

هرم بویایی یا اجزای سازنده عطر آبی برای مردان شامل موارد زیر است:

رایحه اولیه: لیمو ترش ، یاسمن ، فلفل دلمه ای (صورتی) ، گریپ فروت ،

یادداشت های میانی: نعناع ، زنجبیل ، جوز هندی ، نمونه چوب ،

رایحه نهایی: سرو ، بخور ، عنبر ، گالبانوم ،

بررسی رایحه عطر مردانه آبی.

پس از سمپاشی ادکلن مردانه Chanel Bleu de Chanel ، در ابتدا رایحه های لیمو ترش ، یاسمن ، فلفل برزیلی (صورتی) ، گریپ فروت استشمام می شود که رایحه های اولیه عطر هستند و ماندگاری آن معمولاً چند دقیقه است. . بعد از این زمان ، نت های میانی ، که شامل نعناع ، زنجبیل ، جوز هندی ، نمونه های چوبی هستند ، تقریباً برای یک یا دو ساعت ظاهر می شوند و مسیر بویایی را باز می کنند تا با رایحه نهایی ترکیب شده و ترکیب شوند. رایحه های نهایی که بعد از چندین ساعت ظاهر می شوند و ماندگاری بیشتری دارند شامل سرو ، بخور ، کهربا ، گالبانوم هستند که به عنوان آخرین نت های این عطر ظاهر می شوند و تا پایان عطر شما را همراهی می کنند.

این ادکلن مردانه با غلظت ادو تویلت طراحی شده و حاوی بین 5٪ تا 15٪ عصاره عطر خالص است.

Blue Chanel عطر اصلی مناسب برای آقایان ، با غلظت ادکلن و حجم 100 میلی لیتر است که در سال 2010 توسط مارک Chanel به بازار عرضه شد. ادکلن Bleu de Chanel دارای شخصیتی تازه و رایحه تلخ است ، علاوه بر این ، ساختار رایحه آن از گروه های معطر مرکبات ، گرم ، چوبی ، معطر و عنبر تشکیل شده است. این محصول دارای ضمانت کتبی اصالت محصولات و فاکتور رسمی از فروشگاه آنلاین عطر می باشد. بزرگترین رسالت ما ارائه محصولات اصیل به شما مشتریان گرامی است.

عطرهای مردانه  BLEU DE CHANEL

شنل  یکی از مارک های لوکس و معتبری است که پیروان زیادی در سراسر جهان دارد. شنل هرگز طرفداران خود را ناامید نکرده و همیشه محصولات زیبا ، با کیفیت و شایسته ای را ارائه داده است. عطر مردانه BLEU DE CHANEL یکی از محبوب ترین عطرهای این مارک است که در تابستان 2014 شناخته شده و وارد بازار شد. رایحه این عطر سرشار از انرژی و احساس است و استفاده از آن برای اکتیو توصیه می شود مردانی که در زندگی هدفی دارند و با اطمینان و تلاش می توانند موانع را پشت سر بگذارند. در واقع ، این تصویری است که پس از استنشاق آبی شنل برای بسیاری از افراد به ذهن خطور می کند. ابتدای این عطر رایحه مرکبات است؛ شروع تازه با گریپ فروت آبدار و نت های لیمو که به آن احساس تازه و ترد می دهد. پس از مدتی ، کمی طراوت به رایحه شن آبی که از نت های زنجبیل و نعنا کوهی تازه نشأت می گیرد ، اضافه می شود. البته به خاطر داشته باشید که عطرها می توانند رایحه های مختلفی را روی پوست های مختلف ایجاد کنند و نمی توان گفت که آکوردهای این عطر دقیقاً به همین شکل هستند! حال ، اگر بخواهیم ساختار عطر آبی de cape را با توجه به نت های سازنده بررسی کنیم ، می توانیم آنها را به طور متوسط ​​طبقه بندی کنیم:

نت های اساسی بار ، زنجبیل ، جوز هندی ، چوب صندل و نعناع.

نت های میانی: نعنا کوهی ، لیمو ، یاسمن ، نت چوبی و وتیور

نت های اساسی عنبر ، کاج ، فلفل قرمز ، گریپ فروت و بخور معطر.

عنبر ، گریپ فروت ، لیمو و نعناع نقشی اساسی در این ترکیب دارند و بیش از سایر نت ها نشان می دهند. BLEU DE CHANEL ترکیبی از رایحه های تلخ ، شیرین و تازه است. به طوری که نه تلخی خالص و نه شیرینی خالص شما را آزار نمی دهد. رایحه آبی de cape برای محیط زیست خوب است و تا 12 ساعت ماندگار است. این بدان معناست که این عطر روزانه با شماست و نیازی به تجدید مکرر آن ندارید. ماهیت عطر Chanel’s Blue در ابتدا تازه است ، اما به تدریج با نت های گرم و فلفل سازگار می شود و کمی گرم می شود ، بنابراین می توانید در چهار فصل عطر BLEU DE CHANEL را بپوشید و از رایحه متمایز و غیرقابل پیش بینی آن لذت ببرید. از آنجا که نسخه های تقلبی بسیاری از این عطر بازار را به دست گرفته است ، شما می توانید عطر اصل Chanel Blue را با تضمین اصالت کالا در فروشگاه عطر کلبه خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن به درب منزل تحویل دهید. زمان ممکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + ده =