تستر عطر چیست؟

تستر عطر چیست؟ تستر اصلی عطر در واقع کپی از عطر دلخواه ارائه شده توسط همان مارک برای آزمایش و تأیید عطر موجود در فروشگاه است. فروش و خرید دستگاه های تست ادکلن در دنیا معمول نیست اما دستگاه های تست عطر در ایران به فروش می رسند. نکته مهم در اینجا این است که با توجه به این واقعیت که دستگاه ادکلن معمولاً دارای یک کارت ساده یا جعبه سفید است و در سلفون و نوار عرضه نمی شود ؛ بستری را برای دلالان فراهم می کند تا از این فرصت استفاده کرده و رایحه های غیر اصلی را با نام تست کننده رایحه اصلی به مشتریان بفروشند. برای خرید تستر اصلی می توانید به فروشگاه گوچک مراجعه کنید.

بنابراین پیشنهاد دوستانه ما این است که شما باید تستر ادکلن را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید و از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنید. ما عطرهای مختلفی را در مجموعه Guchek Tester گردآوری کرده ایم و اصالت همه آزمایش کنندگان را تضمین می کنیم.

عطر یکی از مهمترین مواردی است که هر فرد شیک پوش به آن توجه می کند. افراد شیک پوش همیشه برای خرید عطر هزینه می کنند. زیرا آنها می دانند که هر چقدر هم زیبا باشند ، بوی خوبی ندارند. اما خرید عطر اصلی در این بازار شلوغ و متنوع و مملو از محصولات تقلبی و تقلبی بسیار دشوار شده است. خرید تستر اورجینال در فروشگاه گوچک در دسترس شما است..

شما می توانید انواع عطرها و ادکلن ها را به صورت حضوری خریداری کنید ، عطرها را بو کنید و پس از کش و قوس های فراوان ، یکی از عطرهای بسیار را انتخاب و خریداری کنید. راه دیگر این است که به فروشنده بگویید چه نوع و بویی از عطر را دوست دارید و آنها یکی را برای شما انتخاب می کنند و به این ترتیب انتخاب عطر مناسب برای شما راحت تر خواهد بود. شما وقت و توانایی خرید حضوری عطر را ندارید و تصمیم دارید با خرید آنلاین عطرها آزمایش کنید.

می توان گفت که تقریباً در همه موارد بهتر است با اصطلاحات دنیای عطر و ادکلن آشنا شوید تا انتخاب و خرید برای شما راحت تر باشد. از طرف دیگر ، وقتی خصوصیات عطرها را گوش می دهید یا می خوانید ، به خصوص هنگام خرید آنلاین عطر و ادکلن ، از قبل می دانید اصطلاحات استفاده شده به چه چیزی اشاره دارند و حتی می توانید بوی این عطرها و ادکلن ها را با خواندن حدس بزنید. نوشته ها . بنابراین برای بررسی این اصطلاحات با ما همراه باشید.

فروشگاه عطر Gochak به عنوان بزرگترین خرده فروش ادکلن در ایران ، مفتخر است که حدود 500 مارک مشهور از جمله بیش از 5000 محصول مختلف عطر ، ادکلن و ادکلن و همچنین انواع عطر و ادکلن را به عنوان مرجع کامل ارائه دهد. در دسترس دوستداران دنیای زیبای عطرها. این مجموعه همچنین بهترین های سال را از دیدگاه مصرف کنندگان و منتقدان بررسی می کند. بنابراین ، هنگام خرید ادکلن اصلی ، مطمئن باشید که کاملاً مطلع و با بهترین قیمت هستید.

عطر Gochak دسترسی و خرید 24 ساعته انواع عطرها و ادکلن های اصلی مردانه و زنانه از مارک های مختلف در سراسر دنیا را برای شما عزیزان آسان کرده و به شما امکان می دهد ادکلن مورد نیاز خود را در همه جا با قیمت های بی نظیر و همه خریداری کنید. در سراسر جهان. از میهن عزیزمان ایران ، این کار را آسان انجام دهید.

رایحه تازه

عطر و ادکلن های سرد عطرهایی هستند که حس طراوت و شادابی را به افراد منتقل می کنند. رایحه هایی با رایحه های پرتقال ، هندوانه و لیمو تازه هستند. بوی این رایحه ها طعم میوه هایی مانند هندوانه ، خیار و سایر میوه های سرد را به ما یادآوری می کند. در فصول گرم از رایحه های تازه استفاده کنید. در بهار ، پوشیدن یک عطر سرد حال شما را خوب می کند. بهترین تسترهای دنیا در سایت .

هوای گرم رایحه را تشدید می کند. در فصل گرما بهتر است عطرهای سرد را بیشتر از فصل سرما و جاهای دیگر روی پوست بمالید. دلیل این امر تبخیر سریع الکل در عطرها است. به همین دلیل است که رایحه های سرد زودتر به پایان می رسند. به همین دلیل توصیه می شود دو رایحه متفاوت داشته باشید ، یکی برای استفاده روزمره و دیگری برای مجالس و مهمانی ها.

رایحه گرم

رایحه های گرم کاملاً مخالف رایحه های سرد هستند و بهتر است در فصول سرد استفاده شوند. سرما باعث تبخیر بعدی الکل از عطرها می شود. رایحه هایی که از ادویه های شکلاتی ، چوبی یا شرقی در ساختار رایحه خود استفاده می کنند ، رایحه های گرم هستند. هنگام خرید عطر به خاطر داشته باشید که رایحه های گرم بوی پخش کننده ماندگاری بیشتری دارند ، بنابراین به یاد داشته باشید که بیش از حد با رایحه های گرم و نه سرد استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هجده =