بررسی روغن دیزل شل ریمولا


شل ریمولا دیزل کسری از نفت خام طبیعی با خواص مناسب برای روانکاری موتور است. روغن معدنی Shell Rimula با فناوری افزودنی پیشرفته روغن موتورهای قدرتمندی را برای استفاده در طیف وسیعی از وسایل نقلیه فراهم می کند. فرقی نمی‌کند که این فرآیند به گرمای زیاد یا کم، هوازدگی در شرایط محیطی سخت مانند شیب‌ها، گرد و غبار و گل یا کار طولانی‌مدت نیاز داشته باشد، تنها چیزی که نیاز دارید این است که دستگاه‌هایتان با اطمینان و کارآمد کار کنند. بنابراین، سری Shell Rimula از اسید، رسوب و خوردگی محافظت می کند و انتخاب روغن مناسب برای کار خود را آسان می کند. این حفاظت عمر تجهیزات را افزایش می دهد، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد و با کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و سوخت، کارایی را بهبود می بخشد.

روغن دیزل شل ریمولا

روغن‌های معدنی Shell Rimula که از نظر فیزیکی و شیمیایی با موتور کامیون شما سازگار است، با فناوری افزودنی تطبیقی ​​مهندسی شده‌اند تا حفاظت دینامیکی را برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده‌ای از موتورهای با تکنولوژی سنگین و طیف گسترده‌ای از تجهیزات عملیاتی فراهم کنند و همچنین برای آن مهندسی شده‌اند. . برای کمک به محافظت از موتورها در برابر سایش و پارگی اسید، که بر عمر موتور تأثیر منفی می گذارد، بنابراین به کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش قابلیت اطمینان خودرو کمک می کند.

منشا روغن موتور دیزل

قبل از موفقیت موتور دیزل و مدت ها قبل از معرفی آن به عنوان (سوخت گازوئیل) روغن سنگین (تقطیر) نامیده می شد. این فرآورده محصول فرعی فرآورده های نفتی است که معمولاً در طی فرآیند تشکیل می شود. بخشی از تعمیر و نگهداری منظم موتور دیزل شامل تعویض روان کننده برای همگن نگه داشتن موتور در زمان اوج کار است. بهترین روغن موتور که می توان با آن مطابقت داد، بخشی از روغن است که قبلا نادیده گرفته شده و ضایعات تلقی می شد، یعنی روغن موتور دیزل.

مردم در بخش های صنعتی و خودروسازی به این محصول برای حفظ موتور دیزل خود اعتماد دارند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به موتور خودروی خود اهمیت می دهید، بهترین گزینه برای خرید این محصول را دارید.

بهترین روغن موتور دیزل

روغن های دیزل مختلف دارای ویسکوزیته و فرمول های افزودنی متفاوتی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. علاوه بر این، شرکت های بزرگ نفتی در صورت عدم تولید فرمولاسیون جدید روغن موتور در خط تولید خود، به اصلاحات در این زمینه ادامه خواهند داد و به تولید محصولات مختلف روغن موتور در بازار کمک خواهند کرد. با در نظر گرفتن همه اینها، انتخاب بهترین روغن عالی می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد. روغن موتور دیزل مترادف با کیفیت و راندمان بالا است.

محافظت از موتور دیزلی

اگر به دنبال محافظت نهایی در برابر سایش و پارگی موتورهای مدرن خود هستید، به روغن دیزل Shell Rimula که بخشی از مجموعه ای از فرمولاسیون های روغنی پیشرفته است که برای حفظ عملکرد در تنش های گرمایی شدید طراحی شده است، نگاه نکنید. پشتیبانی از قدرت تیتانیوم مایع، فناوری پیشرفته در برابر خوردگی و آسیب شدید موتور در این روغن دیزل می تواند دستگاه شما را کاملا ایمن کند.

این مایع از موتور محافظت می کند، از ریختن روغن بین ویسکوزیته های کم جلوگیری می کند، اصطکاک را تا 15 درصد کاهش می دهد و تماس با فلز را تا 45 درصد در هر سرعت رانندگی کاهش می دهد. علاوه بر این، آزمایش های گسترده نشان داده است که تیتانیوم قادر است بیش از 140 ساعت بیشتر از روغن های کاسترول بدون تیتانیوم مقاومت کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه روغن دیزل توانایی آن در کاهش رسوبات است که به تامین سوخت بهینه موتور کمک می کند.

منبع: suqalnaft


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *