انقلاب آنلاین در آموزش و پرورش کسب و کار – و چگونه با آن رشد کند

سرعت همیشگی تكنولوژی آنلاین به طور كامل شیوه كار ما را تغییر داده، خودمان را سرگرم كرده، ارتباط برقرار كرده است.

و حالا انقلابی در راه یادگیری ما است.

البته، فناوری های دیجیتال در آموزش و پرورش و به ویژه آموزش مقالات کسب و کار چیزی جدید نیست.

پلت فرم iTunesU و MOOC ها – که هر دو از ما در HEC پاریس پذیرفته شده است – بیش از یک دهه در حال حاضر با ما بوده اند و ما سیستم مدیریت یادگیری را تقریبا برای ۲۰ سال همراهی می کنیم.

اما آنچه که ما در حال حاضر در حال حاضر با آن مواجه هستیم، توانایی ارائه یک تجربه یادگیری کامل در اینترنت است که می تواند به طور مستقیم با آن رقابت کند و در برخی موارد حتی ممکن است مدل تحویل کلاس های سنتی را نیز جایگزین کند. اما چگونه جامعه مدرسه کسب و کار بین المللی آماده برای مقابله با این تحول است؟

در حال حاضر هنوز ادراک گسترده ای وجود دارد که مطالعه آنلاین به عنوان معادل آن بر اساس محوطه دانشگاه نامیده می شود.

بسیاری از برنامه های آنلاین توسط مدارس ضعیف شناخته شده ارائه می شوند که نام تجاری آنها را از طریق معیارهای ورود پذیری پایین و اندازه های بزرگ طبقه بندی می کند. و در حالی که برخی از مدارس بزرگ آموزش های دیجیتالی را پذیرفته اند، تعداد کمی از آنها به این نتیجه رسیده اند.

حتی وارتون تا حد زیادی روی استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای ایجاد مخاطبان جدید متمرکز شده است، و سپس آنها به دنبال برنامه های مسکونی می گردند، در حالی که استنفورد GSB سخنرانی های خود را فیلم برداری کرده و آنها را به صورت آنلاین ارسال کرده است

بنابراین آنچه ما می بینیم، استفاده از اینترنت در روش های محدود تجربی یا بازاریابی است، اما شواهد کمی در میان بازیکنان اصلی طراحی برنامه های آموزشی که به طور خاص برای یادگیرندگان آنلاین طراحی شده است.

 

پیشنهاد بر روی لینک مقابل کلیک نمایید : کسب و کار اینترنتی

 

بنابراین ما تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم. اما چرا؟

نیاز به دوره های طراحی شده برای رهبران کارآفرینی و نوآورانه بیشتر از همیشه است.

با توجه به شاخص ۲۰۱۷ Alma Mater با آموزش عالی Times، ما یکی از مدرسه های کسب و کار در جهان است که مدیران شرکت های Fortune Global 500 بیش از هر مدرسه دیگر پس از دانشگاه های هاروارد و استنفورد هستند.

انکوباتور ما به وضوح در بزرگترین دانشگاه راه اندازی، ایستگاه F، به زودی در مرکز پاریس باز خواهد شد.

بنابراین، طبیعی بود که ما در راستای همکاری با پلت فرم یادگیری آنلاین آنلاین Coursera، برای ایجاد اولین برنامه آموزشی بین المللی در سطح بین المللی در مورد کارآفرینی و نوآوری، ایجاد کنیم.

این مدرک جدید، استاد آنلاین در نوآوری و کارآفرینی، به نیازهای دنیای کسب و کار در حال تغییر و به سرعت در حال تکامل است.

HEC پاریس تقریبا ۱۴۰ سال است که نوآوران و کارآفرینان در سطح جهانی را تولید می کند.

توانایی اخیر آن برای ایجاد دوره های باز است که برای توسعه یک مدرک کاملا آنلاین جهانی برای کل جهان استفاده می شود.

این برنامه دسترسی به یک مخاطب جهانی از کارآفرینان فعلی و مشتاق و رهبران کسب و کار را گسترش می دهد، که از ۲۵ میلیون دانش آموز Coursera در سراسر جهان طراحی شده است.

مردم اغلب روابطی دارند که آنها را از پذیرش محل تحصیل در محوطه دانشگاه، به ویژه بعدا در حرفه های خود، جلوگیری می کند.

این برای کارآفرینان دو برابر است. آنها ممکن است قادر به حرکت از نقش های فعلی خود نباشند، مشکلی در پیدا کردن زمان لازم از محل کارشان، تعهدات خارجی نسبت به خانواده، دوستان و جامعه گسترده تر داشته باشند. اما ما نمی توانیم از این جمعیت خلاص شویم – ما یک وظیفه و البته ضرورت تجاری برای ارائه این افراد به بهترین برنامه هایی که می توانیم داریم.

 

پیشنهاد : ۴ روش جهت غلبه بر چالش های بازاریابی برای همیشه

 

ما باید بدانیم که در دنیای امروز، آموزش و پرورش از طرف دانش آموزان تعهد می یابد، بلکه باید با واقعیت های خود سازگار باشد.

و شاید یک رویکرد ممکن است، اما با این همه، بسیار مهم برای دسترسی به امکانات آموزش دیجیتال باشد: دسترسی بین المللی که می تواند ارائه دهد.

در سه سال کوتاه که ما MOOC ها را اجرا می کنیم، بیش از یک چهارم یک میلیون دانش آموز در سراسر جهان مشغول به کار بوده ایم.

در طول همان زمان ما حدود ۱۳۰۰۰ دانش آموز را از طریق دوره های دانشگاهی خود لمس کردیم.

ما فرصت هایی را در مناطقی که تا به حال نادیده گرفته شده اند، باز می کنیم: یک پنجم متقاضیان جدید ما آنلاین آنلاین است از آفریقا.

آنها بیش از اندازه سزاوار آموزش و پرورش در سطح جهانی هستند.

 

پیشنهاد : ۱۰ نمونه ایده کسب و کار اینترنتی برای کسب درامد آنلاین

 

ما قدردانی می کنیم که این حق آسان نخواهد بود. به همین دلیل است که ما متخصص ارشد در زمینه دیجیتال Marc Vanhuele متعهد هستیم تا این تلاش را امتحان کنیم.

برای بهترین بخش ۲۰ ساله خود در HEC، مارک آخرین تکنولوژی دیجیتال را با تدریس و تحقیق در زمینه بازاریابی در کلاس درس خود پیوند داده است. او ۲۵ عضو برتر دانشکده را در این روش جدید آموزش، ارائه و فروش برنامه های آموزشی درگیر کرده است.

ما از اولین کارشناس ارشد دیجیتال، رابین آجندی، معاون آموزش و توسعه سابق در متخصص تحول دیجیتال Atos، برای کمک به توسعه این پروژه های آنلاین استخدام کردیم. رابین و من ضرورت انکشاف به سوی آینده دیجیتال را برای مدارس تجاری و تجاری ضروری می دانیم.

مهمتر از همه، همانطور که قبلا گفتم، HEC پاریس با پلت فرم آموزش آنلاین در سطح جهانی، Coursera همکاری کرده است.

با هم، ما ارائه دهنده خدمات و طیف وسیعی از ابزارهای ارتباطی و همکاری است که ما باید تلاش کنیم تا موفقیت آمیز باشد.

برای نخستین مدرک آنلاین ما – کارشناسی ارشد در زمینه نوآوری و کارآفرینی – ما بر روی یک منطقه تمرکز میکنیم که در آن عمق واقعی و عمق علمی ما را تمرین می کنیم. ما همچنین به این رویکردی که برنامه های سنتی ما را تا حدودی موثر می سازد، پیوسته است، ترکیب دانش و تجربه یک دانشجوی مختلف، مربیان کارآفرینی و برخی از بهترین استعدادهای استاد در این زمینه.

 

پیشنهاد : چگونه کسب و کار اینترنتی خانگی شروع کنیم

 

همه چیز در آموزش و پرورش که مؤثر است یادگیری را با انجام کارهای پیچیده.

یکی از چیزهایی است که واقعا هیجان انگیز است – و گاه گمراه کننده – در مورد آموزش آنلاین این است که آن را مانند حرکت از تولید یک مرحله به تولید فیلم است.

به جای اینکه در اینجا و اکنون قفل شوید، می توانید از طریق بازخورد مداوم از دانشگاهیان، متخصصین دیجیتال، خلاقیت ها و دانش آموزان خود، مطالب خود را شکل داده و مرتب کنید.

 

و در این صورت شما فرصت تولید موادی می کنید که دقیقا به نیازهای یادگیرندگان مطابق است.

اما این یک Artform کاملا جدید است. ما باید آن را بپذیریم و با آن نوآوری کنیم.

شعار ما در HEC پاریس یادگیری جرات است و ما اعتقاد داریم که روح این مدل را در این استاد جدید آنلاین در نوآوری و کارآفرینی پذیرفته ایم.

ما همچنین می گوییم فردا تجارت ما است و ما متقاعد شده ایم که دیجیتالی کردن آموزش و پرورش این فرد جدید را ایجاد می کند.

 

منبع : نید وب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *