۹ روش مناسب با بهترین کیفیت کارهایی که افراد موفق انجام میدهند

توصیف موفقیت، تقریبا همان راهکارهای است که ما به دنبال آن هستیم. برای تعیین اینکه آیا ما تا به حال موفق شده ایم و یا می توانیم به موفقیت برسیم، باید آنچه را که دارد، تعریف کنیم. معنای آن در دنیا یکی است؛ برای هر شخص منحصر به فرد است. موفقیت لزوما چیزی نیست که ما بدست می آوریم، بلکه آنچه ما هستیم و تبدیل شده ایم. خوشبختانه، شناسایی و ایجاد موفقیت در زندگی ما ساده تر است، زیرا ما شاهد و پرورش ویژگی هایی هستیم که افراد موفق در آن مشترک هستند.

شروع در زیر » ۹ روش مناسب با بهترین کیفیت کارهایی که افراد موفق انجام میدهند :

موفقیت - کارهایی که افراد موفق انجام میدهند
۱: شانس گرفتن

ترس از شکست، بسیاری از انسان ها را در موفقیت کاری جلوگیری کرده و مانع شده است . این ترس اغلب ناخوشایند تر از خود شکست است. مارک زوکربرگ، یکی از بنیانگذاران فیس بوک، اذعان می کند: “بزرگترین خطر، هیچ خطری را در بر نخواهد گرفت … در یک دنیای که واقعا به سرعت در حال تغییر است، تنها راهبردی که تضمین شده برای شکست است، خطر نیست.”

 

پیشنهاد : چرا شما باید از شکست در کسب و کار پیروی کنید

 

۲: داشتن زندگی

هنگامی که دیگران را به خاطر شرایط نا مناسب سرزنش می کنیم، خود را از قدرت ذاتی ما برای کنترل فعلی و آینده مان محروم می کنیم. داشتن مالکیت زندگی ما، پیش شرط لازم برای هر سطح موفقیت است. سخنران انگیزشی مشهور و نویسنده لس بورون ادعا می کند: “مسئولیت زندگی خود را بپذیرید. بدانید که این خود شما هستید که خودتان را به کجا می برید چه کار یانجام می دهید، هیچ کس دیگری نیست. ”

 

۳: پیروی از شور و شوق

لذت بردن یکی از بهترین احساسات قوی مناسب است که می توانیم برای رسیدن به موفقیت در زندگی که ما می خواهیم به آن دست یابیم. وقتی که در مورد چیزی که ما پرشور شاد هستیم کار انجام دهیم ، تلاش های مان در راستای آن کار آسان تر لذت بخش تر است. کارآفرین مارک کوبان توصیه می کند: “چیزی را که دوست دارید انجام دهید پیدا کنید. اگر از آن کسب و درآمد را حتی در نمی آورید حداقل دوست دارید آن کار انجام دهید. ”

 

۴: تمرکز بر اهداف خاص

ما باید بر روی اهداف خودمان به صورت قطعی جدی و قابل قبول تمرکز کنیم تا به موفقیت دلخواه برسیم . اهداف شگرف و متنوع توجه و انرژی ما را به خود جلب می کند. تمرکز بر یک یک کسب و کار و … برای پیشرفت به ما بسیار کمک می کند تا تمام تلاش های ما را در یک جهت جمع آوری کنیم. افسانه بسکتبال مایکل جردن می گوید : “تمرکز مثل یک لیزر، نه یک چراغ قوه” است .

 

۵: کشش جهت پیشرفت خود در مقابل ترس

موفقیت زراعی نیازمند آزادسازی اعتقادات و عادت های خود محدود و خود خرابکاری است. ما باید در برابر ترس، تردید و عدم اعتماد به نفس خود در برابر آرمان های ما، مواجه شویم. مگ ری ریچارد برانسون پیشنهاد می کند: “من فکر می کنم هر کاری که در زندگی انجام می دهید فقط به محدودیت های خود برسید.”

 

۶: مداوم تلاش کنیم برای بهبود انجام کاری یا چیزی

مردم موفق به دنبال یافتن راه هایی برای بهبود موفقیت خود هستند. آنها درک می کنند که موفقیت یک راهکار در مسیر خود است، نه یک مقصد. دارن هاردی، ناشر سابق مجله “موفقیت”، هشدار داد: “امپراطوری یک بار غالب، به همین دلیل شکست خورده است. مردم به سطح معینی از موفقیت می رسند و خیلی راحت می شوند. ”

 

۷: ملاقات با افراد مناسب با زمینه کاری برای راه حل نیازها خود و دیگران

مردم موفق به یادگیری تمرکز کردن از نیازهای خود و ایجاد راه حل برای دیگران هستند. آنها شادی را در خدمت به دیگران با تخصص خود پیدا می کنند، و ثروت اغلب یک محصول جانبی از تعاملات آنها است. میشل اوباما، رئیس جمهور فدرال، می گوید: “موفقیت در مورد چقدر پولی نیست. این در مورد تفاوت شما در زندگی مردم است. ”

 

۸: سرمایه گذاری برای دیگران مانند آموزش و …

افراد موفق، از انگیزه و توانایی دیگران لذت می برند. آنها به منابع سرمایه گذاری و یادگیری برای کمک به مردم جهت تحقق رویاهای آنها . خواننده و بازیگر کری آندروود معتقد است که “افراد مسن دارای مسئولیت اجتماعی هستند تا جهان را جایگاهی بهتر و نه تنها از آن بگیرند.”

 

۹: تمرین قدردانی از دیگران

انسان های موفق، فهم قدرت سپاسگزاري را درک می کنند. این به ما کمک می کند که بر مثبت تمرکز کنیم و ظرفیت ما را برای دریافت و تشخیص فراوانی افزایش دهیم. اپرا وینفری می گوید: “هر چه بیشتر به زندگی خود ستایش کنید و جشن بگیرید، بیشتر در زندگی برای جشن گرفتن وجود دارد.”

 

مجله خبری موفقیت

 

منبع : boredarticles , inc
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *